Slovensko-nemecká konferencia "Udržateľná výstavba"

Dovoľujeme si Vás pozvať na slovensko-nemeckú konferenciu "Udržateľná výstavba", ktorá sa bude konať dňa 18. októbra 2016 v Bratislave, kde máte možnosť od odborníkov z Nemecka a Slovenska získať informácie o aktuálnych trendoch v oblasti udržateľnej výstavby.

Program konferencie, ako aj prihlášku nájdete na www.dsihk.sk/sk/podujatia. Konferencia bude simultánne tlmočená a účasť na nej je bezplatná.

Následne Vám ponúkame jedinečnú možnosť v dňoch 19.- 20. októbra 2016 viesť individuálne rozhovory so zúčastnenými nemeckými firmami o možnej spolupráci. Tieto rozhovory sú nezáväzné a zástupcovia firiem Vás radi navštívia vo Vašich priestoroch. Profily firiem nájdete taktiež na vyššie uvedenom linku.

Svoj záujem o rozhovor s jednotlivými firmami, prosím, vyznačte v prihláške na konferenciu a obratom ju zašlite na našu e-mailovú adresu.

V prípade akýchkoľvek otázok sme radi k dispozícii.


Zuzana Šníderová
Odborné vzdelávanie a projekty
Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora
Suché mýto 1, SK-811 03 Bratislava

Tel.: +421 2 2085 0637
E-Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.dsihk.sk

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie