Slovenský národný deň na MSV Brno

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu Vás srdečne pozýva na spoločnú expozíciu Slovenskej republiky vo vizuále značky Slovensko GOOD IDEA SLOVAKIA a Slovenský národný deň na 58. Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne.

Medzinárodný strojársky veľtrh v Brne patrí medzi najvýznamnejšie priemyselné veľtrhy v strednej Európe s každoročnou účasťou viac ako 1 500 vystavovateľov a 80 000 návštevníkov. Zastúpené sú všetky kľúčové oblasti strojárskeho a elektrotechnického priemyslu. Partnerskou krajinou 58. ročníka MSV je Čína.

Spoločnú expozíciu Slovenskej republiky nájdete v pavilóne V, č. stánku 140 počas celej doby trvania veľtrhu, 3. – 7. októbra 2016. V prípade záujmu o rokovania s firmami alebo agentúrou SARIO na spoločnej expozícii vyplňte kontaktný formulár.

----

V obchodnom svete nenahraditeľné osobné rokovania doplní bohatý sprievodný program. Jedným z významných bodov programu je Slovenský národný deň, 4. októbra 2016, v Pavilóne A, galérii Rotundy. Dôležitosť tohto podujatia podčiarkuje účasť významných predstaviteľov štátnej a obchodnej sféry.

Slovenský národný deň sa uskutoční 4. októbra 2016 v priestoroch Pavilónu A, galérie Rotundy, od 12:00 hod do 15:00 hod. Vstup je bezplatný. Stačí vyplniť formulár.

PROGRAM

12.00 — 12.30 Slávnostné otvorenie Slovenského národného dňa

12.30 — 14.00 Konferencia Slovenského národného dňa 2016

  • Prezentácia Slovenskej agentúry pre rozvoj investícií a obchodu

Spájame Vás so svetom — nástroje a služby agentúry SARIO

  • Prezentácia Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry (SIEA)

Podpora MSP formou prenosu znalosti

  • Prezentácia EXIMBANKY SR

Podpora exportu prostredníctvom EXIMBANKY SR

  • Prezentácia Asociácie priemyselných zväzov

Ochranca záujmov slovenského priemyslu

14.00 — 15.00 Koktail a odborná debata

Ako si priemysel môže chrániť marže — Neformálna odborná debata zameraná na technologické a manažérske fenomény, ktoré vykazujú schopnosť ovplyvňovať konkurencieschopnosť, kvalitu výroby a ziskovosť priemyselných podnikov.


KONTAKT

Miroslava Kudelásová, E: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., T: + 421 910 828 204
Dominika Dubovská Zalubelová, E: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., T: +421 910 828 276

Tešíme sa na Vašu účasť

Tím SARIO

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie