Spoločné vystavovanie na CONECO a Racioenergia 2019

image001 

Vážení predstavitelia členských spoločností ZSPS,

dovoľujem si Vám ponúknuť tak ako v uplynulých rokoch spoločné vystavovanie v stánku Zväzu stavebných podnikateľov Slovenska na 40. ročníku veľtrhu CONECO 2019 a 29. ročníku veľtrhu RACIOENERGETIKA, ktorý sa uskutoční 27.-30.3.2019.

Výstavnú plochu a priestory výstavného stánku ponúkame pre členov ZSPS bezplatne s tým, že v tomto roku preferujeme odborné zameranie našich aktivít na veľtrhu na vzdelávanie v stavebníctve.

V prípade záujmu Vás prosím aby ste nás kontaktovali na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr do 31.1. 2019.

Vystavovatelia v spoločnom stánku ZSPS nehradia registračný poplatok, je zahrnutý v cene plochy a súčasne budú mať k dispozícii spoločné rokovacie priestory, kuchynku, sklad, vstupenky na veľtrh a podľa dohody aj voľný vstup pre 1 osobne auto.

S pozdravom a úctou,

Ing. Pavol Kováčik, PhD., MBA., prezident

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie