B2B podujatie „Match 4 Industry“

 

logo sustava povolani

logo appril com

V mene Ministerstva Hospodárstva Tureckej Republiky si Vás dovoľujeme pozvať na B2B podujatie pod názvom „Match 4 Industry“, ktoré sa uskutoční v dňoch 25. až 26. septembra 2014 v Kocaeli pod záštitou Priemyselnej komory tohto regiónu. Zároveň Vás pozývame aj na medzinárodný program pre nákupné delegácie, ktorý bude súčasťou podujatia.

Región Kocaeli je známy ako najväčšia organizovaná priemyselná zóna v Turecku, ktorá koncentruje dodávateľov pre automobilový priemysel v krajine.

Tešíme sa na Vašu návštevu a záujem o účasť na programe. Podrobnosti o podujatí a programe sú uvedené nižšie v tejto správe.

Yeşim BAYAM PAKBEŞE

Obchodná radkyňa

Vel’vyslanectvo Tureckej Republiky

PODUJATIE

MATCH4INDUSTRY – Medzinárodné podujatie B2B stretnutí v oblasti automobilového priemyslu, stavebníctva a stavebných materiálov, energetiky, informačných a telekomunikačných technológií, elektroniky a elektrotechniky

Organizátor: Generálny Sekretariát Priemyselnej komory regiónu Kocaeli Adresa: Fuar İçi 41040 İzmit, Kocaeli Tel.: +90 262 323 08 56 Fax: +90 262 321 90 70 E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Web: www.kosano.org.tr Web: http://match4industry.com/en/index.html

Koordinátor: Ministerstvo hospodárstva Tureckej republiky

Dátum: 25. – 26. september 2014

Sektor: automotive, stavebníctvo, energetika, elektronika, elektrotechnika, informačné a telekomunikačné technológie

MEDZINÁRODNÝ PROGRAM PRE NÁKUPNÉ DELEGÁCIE

Dátum: 24. – 27. september 2014

Program:

24.09. príchod do Kocaeli

25.09. vzájomné rokovania s tureckými firmami

26.09. vzájomné rokovania s tureckými firmami, obhliadky výrobných zariadení

27.09. odchod z Kocaeli

Ubytovanie bude zabezpečené a hradené organizátorom v rámci programu.

Podmienky:

  • Účastník programu musí mať oprávnenie rozhodovať o nákupe daných tovarov
  • Záväzným cieľom účastníka je dovoz z Turecka
  • Odporúča sa znalosť angličtiny, nemčiny alebo francúzštiny

Záujemci musia vyplniť formulár na linke www.ekonomi.gov.tr/upload/32C823BD-D8D3-8566-45201E41B2D363C4/ek5_basvuru_firma.doc a poslať ho na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Termín uzavretia prihlášok je 8. septembra 2014. 

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie