41. Bagdadský medzinárodný veľtrh

 

logo sustava povolani

logo appril com

Iračania sa v týchto dňoch rozhodli, že predsa len usporiadajú 41. Bagdadský medzinárodný veľtrh. Veľtrh má všeobecné zameranie a je prestížnym podujatím, ktoré nevynechá žiadna krajina zaujímajúca sa o obchod s Irakom. Irak patri medzi surovinovo najbohatšie štáty sveta. Vzhľadom na to, ze špecializovaný veľtrh v Bagdade už dlhšie nebol, ponúka sa príležitosť, spropagovať na tomto podujatí slovenské výrobky, slovenských vývozcov a dodávateľov investičných celkov. Ak máte Vy a slovenské spoločnosti, s ktorými komunikujete záujem o spoluprácu s irackými partnermi, zašlite, prosím, obratom na poštovú adresu rýchlou leteckou poštou alebo DHL/FedEx katalógy, pripadne propagačné tašky a propagačné predmety.

Poštova adresa: Embassy of the Slovak Republic (Section 915, Street 24, No. 195) Hayy Babil, Al Jadriyah P.O. Box 2038 Baghdad, Iraq

Veľtrh bude v dňoch 20. – 29. októbra 2014.

Ako každoročne, organizátorom je the State Company for Iraqi Fairs & Trade Services, ktorá je predĺženou rukou irackého ministerstva obchodu. Pracujeme na tom, aby nám poskytli podobne ako minulý rok stánok zadarmo. Národný deň a večernú recepciu pre irackých partnerov plánujeme na štvrtok 23. októbra 2014.

Stanislav Polonsky, Chargé d´Affaires a.i. Embassy of the Slovak Republic, Baghdad, Phone: 00 964 780 919 0142, www.mzv.sk/baghdad 

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie