STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2016/H2 - pozvanie

STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 216H2 - banner

Vážení užívatelia štúdií CEEC Research,

radi by sme Vás pozvali na blížiace sa najväčšie stretnutie riaditeľov stavebných, projektových a developerských firiem s predstaviteľmi vlády SR - STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2016/H2 (17. 10. 2016, Kongresová sála - budova SLSP, Tomášikova 48, Bratislava). Účasť na Stretnutí lídrov potvrdil nový minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja, Árpád Érsek, miestopredseda Európskej komisie a komisár pre energetickú úniu Maroš Šefčovič a pozvaní sú rovnako ďalší členovia vlády a najvýznamnejší predstavitelia slovenského stavebníctva.

Konferencia sa vo svojom prvom odbornom bloku bude venovať stratégii nového ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja, pripravovaným zákazkám pre stavebnú sezónu 2017 a 2018, výstavbe financovanej z centrálnych aj regionálnych zdrojov (kraje, mestá, obce) a tiež výhľadu vývoja dostupnosti kvalitných ľudských zdrojov pre slovenské stavebníctvo.

Druhý diskusný blok bude zahrňovať najnovšie plány EÚ pre výstavbu v oblasti energetickej efektívnosti a smart financing for smart buildings, rovnako tiež aktuálny pohľad lídrov projektových firiem na stav zákaziek v oblasti projektovej prípravy, cenám a boju o zákazky. Celý program pre Vás prikladáme nižšie.

Účasť je pre riaditeľov stavebných, developerských a projektových spoločností ako vždy bezplatná. Vzhľadom na obmedzený počet miest a tradične veľký záujem o účasť je však nutná registrácia.

Svoju účasť, prosím, potvrďte obratom na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na Vás a na zaujímavú diskusiu, ktorá opäť pomôže posunúť sektor dopredu!

S priateľským pozdravom,

Ing. Jiří Vacek, Ph.D., MIM

Riaditeľ spoločnosti

CEEC Research s.r.o.
+421 949 213 170
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.ceec.eu

Dokumenty  NA STIAHNUTIE

Niektoré dokumenty sú určené len členom zväzu. Prosím prihláste sa prostredníctvom svojho firemného alebo osobného účtu.

Pokiaľ svoje užívateľské meno a heslo nepoznáte, kontaktujte administrátora webovej stránky.

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie