BIM Workshop & EXPO 2018

 

logo sustava povolani

logo appril com

lBIM WE banner

Dňa 13. apríla 2018 sa na Stavebnej fakulte STU v Bratislave uskutoční BIM Workshop & EXPO 2018, ktorý pre Vás pripravila BIM asociácia Slovensko, Stavebná fakulta STUBA a Vydavateľstvo Eurostav v spolupráci s odbornými partnermi. Sprievodným podujatím je súťaž pre VŠ študentov – BIM Challenge. Cieľom podujatia je popularizácia BIM problematiky a prezentácia dostupných riešení a produktov, ktoré sú dostupné na Slovensku.

Dovoľte mi, aby som Vás v mene organizačného výboru srdečne pozval na toto jedinečné podujatie. Tento ročník sme zaradili aj BIM EXPO zónu, ktorá Vám pomôže zorientovať sa vo svete informačných technológií v stavebníctve a dostupných BIM riešení a nástrojov. Tento rok sa predstaví až 23 vystavovateľov!

Nosnou časťou je BIM WORKSHOP – séria odborných prednášok, ktoré Vám poskytnú rôzne perspektívy na problematiku informačného modelovania stavieb. Všetko samozrejme s praktickými ukážkami od TOP odborníkov z praxe. Tento ročník je na program veľmi bohatý a rozmanitý. Spolu sa predstaví až 11 prednášajúcich z rôznych oblastí. Registrujte sa na podujatie čím skôr. Vstup je bezplatný, miesto je však limitované a rezervácia je nutná.

Počas celého podujatia je zabezpečené občerstvenie a na záver je pre registrovaných účastníkov v rámci Networkingu zabezpečený chutný obed. V prípade otázok môžete kontaktovať organizátora emailom – Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Registrácia je dostupná na stránke https://www.bimas.sk/workshop.

Partneri BCH18 banner

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie