Pozvanie - STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2016

Vážení užívatelia štúdií CEEC Research,

radi by sme Vás pozvali na blížiace sa najväčšie stretnutie riaditeľov stavebných, projektových a developerských firiem s predstaviteľmi vlády SR - STRETNUTIE LÍDROV SLOVENSKÉHO STAVEBNÍCTVA 2016 (9. 6. 2016 Radisson BLU Carlton Hotel, Bratislava). Účasť na Stretnutí lídrov potvrdil nový minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja, Roman Brecely, rovnako tiež rada ďalších významných hostí.

Konferencia sa vo svojom prvom odbornom bloku bude venovať pripravovaným zákazkám pre stavebnú sezónu 2016 a strednodobému výhľadu do roku 2020. Rovnako tiež novej výstavbe financovanej z centrálnych aj regionálnych zdrojov (kraje, mestá, obce). Druhý diskusný blok bude úplne novo zahrňovať diskusiu privátnych developerov o zákazkách pripravovaných v oblasti pozemného staviteľstva v bytovom, kancelárskom aj priemyslovom developmente. Nadväzujúca časť diskusie bude venovaná lídrom projektových firiem, ich pohľadu na stav zákaziek v oblasti projektovej prípravy, cenám a boju o zákazky. Celý program pre Vás prikladáme nižšie.

Účasť je pre riaditeľov stavebných, developerských a projektových spoločností ako vždy bezplatná. Vzhľadom na obmedzený počet miest a tradične veľký záujem o účasť je však nutná registrácia.

Svoju účasť, prosím, potvrďte obratom na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na Vás a na zaujímavú diskusiu, ktorá opäť pomôže posunúť sektor dopredu!

S priateľským pozdravom

Ing. Jiří Vacek, Ph.D., MIM, Riaditeľ spoločnosti

CEEC Research s.r.o., +421 949 213 170, +420 774 325 111, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., www.ceec.eu

Dokumenty  NA STIAHNUTIE

Niektoré dokumenty sú určené len členom zväzu. Prosím prihláste sa prostredníctvom svojho firemného alebo osobného účtu.

Pokiaľ svoje užívateľské meno a heslo nepoznáte, kontaktujte administrátora webovej stránky.

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie