Konferencia: Iné kritériá ako najnižšia cena vo verejnom obstarávaní v oblasti stavebníctva

Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu v spolupráci so Zväzom stavebných podnikateľov Slovenska (ZSPS) a Asociáciou pre rozvoj infraštruktúry (ARI), za podpory Úradu pre verejné obstarávanie SR (ÚVO) organizuje odbornú diskusiu o spôsobe viackriteriálneho hodnotenia ekonomickej výhodnosti ponúk prostredníctvom metódy BEST VALUE a jej možného prínosu k realizácií modernej a efektívnej infraštruktúry na Slovensku.

Bude predstavený a prediskutovaný návrh metodiky nového spôsobu hodnotenia ekonomickej výhodnosti pri verejných zákazkách na intelektuálne služby, ako sú napríklad projekčné a inžinierske činnosti, navrhnuté pre zadávacie prostredie na Slovensku. Návrh metodiky bol inšpirovaný metódou BEST VALUE úspešne využívanou v Holandsku a bola pripravená v spolupráci s holandskými expertmi spoločnosti Best Value Group.

Experti z Best Value Group získali bohaté skúsenosti s verejným obstarávaním infraštruktúrnych projektov v Rijkswaterstaat (Agentúra holandského ministerstva infraštruktúry a životného prostredia, obdoba slovenskej NDS), kde sa úspešne zaviedla metóda BEST VALUE. Agentúra má dlhodobú a úspešnú históriu s realizáciou kvalitných dopravných infraštruktúr. Proces verejného obstarávania a hodnotenia ponúk metódou BEST VALUE bol zavedený v roku 2008 a od tej doby bol overený a rozvíjaný na mnohých veľkých a komplexných infraštruktúrnych projektoch s celkovou kapitálovou hodnotou presahujúcou 30 miliárd EUR.


Konferencia: Iné kritériá ako najnižšia cena vo verejnom obstarávaní v oblasti stavebníctva

Dňa: 7. November 2017

Miesto: Hotel Tatra, Námestie 1.mája 5, Bratislava, Slovenská republika (Možnosť zarezervovať si zvýhodnené ubytovanie z dňa 6.11.2017 na 7.11.2017)

Cieľová skupina: 120 účastníkov, vrátane slovenských a českých zástupcov:

  • Štátnych inštitúcií a investičných organizácií: Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu, Ministerstvo dopravy a výstavby SR, Národná diaľničná spoločnosť (NDS),
  • zástupcovia riadiacich orgánov, zodpovedných za vykonávanie operačných programov v rámci programového obdobia 2014-2020
  • zástupcovia verejných obstarávateľov, vrátane prijímateľov príspevku z európskych štrukturálnych a investičných fondov
  • členovia ZSPS a ARI – zástupcovia projekčných a stavebných dodávateľov.

Jazyk: Anglický jazyk so simultátnym tlmočením do slovenského jazyka.

Vstup: Na základe potvrdenej registrácie vstup zdarma

Registrácia: Žiadosti o registráciu E-mailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Úspešná registrácia Vám bude potvrdená následne na Váš e-mail v priebehu 48 hodín.

Kontakt:

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska
Mgr. Zdenka Novosedlíková, m: +421 903 434 038, e: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Asociace pro rozvoj infrastruktury
Gabriela Švancarová, m: +420 724 930 929, e: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dokumenty  NA STIAHNUTIE

Niektoré dokumenty sú určené len členom zväzu. Prosím prihláste sa prostredníctvom svojho firemného alebo osobného účtu.

Pokiaľ svoje užívateľské meno a heslo nepoznáte, kontaktujte administrátora webovej stránky.

ZSPS v skratke

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska je nezávislá dobrovoľná, nepolitická, otvorená hospodárska a záujmová právnická osoba vykonávajúca svoju činnosť ako organizácia zamestnávateľov.

Združuje hospodárske podnikateľské subjekty pôsobiace v činnostiach súvisiacich so stavebníctvom.

Kontakt

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

Viedenská cesta 5

851 01 Bratislava

(02) 436 332 63

sekretariat@zsps.sk

www.zsps.sk

Prihlásenie